Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny Sprzedaży

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bochnia, Brzesko, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Nasze wymagania

  • zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umawiane spotkania -brak elementu pozyskiwania klientów (nasze Call Center robi to za ciebie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa w przedziale 3000-4000 PLN netto + przejrzysty system prowizyjny umożliwiający duże zarobki (na poziomie od 12 000 PLN)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą paliwową, telefon oraz tablet
  • profesjonalne szkolenia techniczne, produktowe oraz sprzedażowe

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Instal Solar to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii słonecznej nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i zaoszczędzonych finansów.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Kierownik Regionalny Sprzedaży, Bochnia