Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARGO Sp. z o.o. sp. k. to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu w elementy techniki przenoszenia napędu. Jesteśmy na rynku już blisko 25 lat. Szukamy ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zdolnościom oraz zaangażowaniu staną się częścią sukcesu naszej firmy. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: dolnośląskie
    Numer referencyjny: KR/S/07/18

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży części do maszyn u klientów przemysłowych na podległym terenie,
    • Realizacja strategii handlowej firmy i tworzenie regionalnych planów sprzedażowych,
    • Współtworzenie polityki personalnej na podległym terenie,
    • Zarządzanie zespołem podległych handlowców i efektywnością ich pracy w terenie,
    • Monitorowanie działań konkurencji,
    • Zarządzanie relacjami z klientami kluczowymi,
    • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji biznesowych,
    • W perspektywie tworzenie i rozwój własnej grupy handlowej,
    • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.

    Jeżeli:

    • Chcesz się rozwijać i sięgać po najwyższe cele,
    • Możesz się pochwalić doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta w branży przemysłowej (części do maszyn oraz utrzymanie ruchu),
    • Jesteś osobą kreatywną i dynamiczną,
    • Masz prawo jazdy kat. B,
    • Wierzysz, że można związać się z jedną firmą na długie lata i nie przestać rozwijać się zawodowo,
    • Byłbyś w stanie samodzielnie pokierować zespołem na podległym terenie,
    • Wykazujesz się dobrą organizacją czasu pracy oraz gotowością do samodzielnej pracy w terenie,
    • Masz wysokie umiejętności interpersonalne i umiesz budować trwałe relacje z klientami,
    • Jesteś gotowy na bliską współpracę z Zarządem firmy,
    • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

    to idealnie pasujesz na to stanowisko!

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i rozwój w strukturach nowoczesnej firmy będącej liderem rynku,
    • Możliwość realizacji interesujących i zróżnicowanych projektów,
    • Szeroki pakiet szkoleń branżowych i kompetencyjnych,
    • Stałe wynagrodzenie uzupełnione o atrakcyjny system premiowy,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych dla Ciebie i Twoich najbliższych,
    • Duże merytoryczne wsparcie doradców technicznych w zakresie wiedzy produktowej,
    • Wysoką dostępność oferowanego asortymentu,
    • Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód, laptop, telefon itd.,
    • Pracę w dynamicznym i zmotywowanym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.