Oferta pracy

Kierownik Regionalny Sprzedaży ds. Sieci

Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą i zespołem 5 przedstawicieli handlowych, zarządzanie talentami, wiedzą oraz rozwojem kompetencji

  • Motywowanie, coaching i wsparcie przedstawicieli handlowych w realizacji zadań sprzedażowych na podległym terenie (woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie oraz część woj. łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i lubuskiego)

  • Monitorowanie i kontrolowanie pracy zespołu, realizowanie wspólnych wizyt handlowych u Klientów

  • Bieżący nadzór i odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych oraz budżetów w regionie

  • Budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie trwałych relacji z Klientami

  • Rozwijanie dystrybucji produktów w regionie

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników sprzedaży

  • Zbieranie informacji z obsługiwanego regionu na temat trendów, działań konkurencji, sytuacji Klientów

  • Proponowanie działań mających na celu zwiększanie sprzedaży i promowanie marek

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie

  • Możesz pochwalić się bogatym doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych

  • Potrafisz identyfikować i pracować nad indywidualnym rozwojem osób w Twoim zespole

  • Tworzysz kulturę szacunku, odpowiedzialności i zaangażowania

  • Wiesz jak wskazać drogę i potrafisz tak działać, aby inni chcieli nią podążać

  • Potrafisz negocjować i jednocześnie budować trwałe relacje z klientem

  • Analizujesz rynek i zauważasz to, co umyka innym

  • Wiesz, co to cykl zakupowy klienta i potrafisz z nim pracować

  • Otwarcie, odważnie i pewnie mówisz o swoich pomysłach

  • Dobrze czujesz się w kulturze feedbacku

  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań

  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do pracy mobilnej

To oferujemy

  • Umowę o współpracy marketingowej w miejscu pełnym pasji do barw

  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp m.in. do sklepów, ofert kulturalnych, turystycznych, rekreacyjnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

OBSZAR DZIAŁANIA: woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie oraz część woj. łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i lubuskiego

Zaaplikuj i daj się poznać!

Tym samym informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.