Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny Sprzedaży

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników sprzedaży w powierzonym regionie
  • Planowanie sprzedaży, kontrola i analiza wyników sprzedaży
  • Tworzenie i / lub kontrola przestrzegania poprawnej struktury zatrudnienia
  • Analiza wyników i raportów handlowych
  • Koordynowanie projektów sprzedażowych, w szczególności akcji promocyjnych oraz monitorowanie ich skuteczności
  • Nadzorowanie wykonania budżetu w podległym obszarze
  • Monitorowanie otoczenia rynkowego firmy i działalności konkurencji
  • Zarządzanie personelem: rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
  • Współpraca z innymi departamentami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania minimum 50-osobowym zespołem sprzedaży
  • Samodzielność w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i biznesowa
  • Ukierunkowanie na rozwój sprzedaży
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Posiadanie prawa jazdy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę
  • Korzystny, konkurencyjny na rynku pracy, jasny system oceny i wynagrodzenia w pełni doceniający zaangażowanie pracowników
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy, regularne szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Duża samodzielność w realizacji zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Nowoczesne standardy pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie od nieszczęśliwych wypadków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

Opis firmy: Specjalizujemy się w produkcji świeżego, zdrowego pieczywa i najwyższej jakości produktów cukierniczych wraz z ich dystrybucją na rynek regionalny.

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację pracy sieci sklepów własnych firmy i aktywne działanie na rzecz wzrostu sprzedaży produktów firmy KŁOS.

Kierownik Regionalny Sprzedaży, śląskie