Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny Sprzedaży

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników sprzedaży w powierzonym regionie

  • Planowanie sprzedaży, kontrola i analiza wyników sprzedaży

  • Tworzenie i / lub kontrola przestrzegania poprawnej struktury zatrudnienia

  • Analiza wyników i raportów handlowych

  • Koordynowanie projektów sprzedażowych, w szczególności akcji promocyjnych oraz monitorowanie ich skuteczności

  • Nadzorowanie wykonania budżetu w podległym obszarze

  • Monitorowanie otoczenia rynkowego firmy i działalności konkurencji

  • Zarządzanie personelem: rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników

  • Współpraca z innymi departamentami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej

  • Umiejętność efektywnego zarządzania minimum 50-osobowym zespołem sprzedaży

  • Samodzielność w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista i biznesowa

  • Ukierunkowanie na rozwój sprzedaży

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Posiadanie prawa jazdy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę

  • Korzystny, konkurencyjny na rynku pracy, jasny system oceny i wynagrodzenia w pełni doceniający zaangażowanie pracowników

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy, regularne szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Duża samodzielność w realizacji zadań

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Nowoczesne standardy pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie od nieszczęśliwych wypadków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Opis firmy: Specjalizujemy się w produkcji świeżego, zdrowego pieczywa i najwyższej jakości produktów cukierniczych wraz z ich dystrybucją na rynek regionalny.

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację pracy sieci sklepów własnych firmy i aktywne działanie na rzecz wzrostu sprzedaży produktów firmy KŁOS.

Przewiń do profilu firmy