„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny Sprzedaży

AUXILIA S.A.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 20 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Dyspozycyjność czasowa związana z częstymi spotkaniami w terenie o różnych porach dnia, a także tygodnia (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w telefonicznych rozmowach handlowych,

  • Umiejętność rozmowy z osobami przeżywającymi tragedie życiowe,

Nasze wymagania

  • Sprzedaż usług firmy na terenie południowo-wschodniej Polski,

  • Częsty kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami,

  • Spotkania w miejscu zamieszkania klientów,

  • Budowa 2-3 osobowego zespołu sprzedażowego po potwierdzeniu własnych umiejętności sprzedażowych i osiągnięciu ściśle określonego wyniku sprzedażowego w ciągu 3 m-cy,

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie za sprzedaż własną + premia od wyniku zespołu,

  • Precyzyjny plan rozwoju powiązany ze wzrostem wynagrodzenia,

  • Możliwość budowy zespołu sprzedażowego po potwierdzeniu własnych umiejętności sprzedażowych i osiągnięciu ściśle określonego wyniku sprzedażowego w ciągu 3 m-cy,

  • Obszerna baza potencjalnych klientów,

  • Atrakcyjne konkursy sprzedażowe,

  • Narzędzia: telefon, laptop, drukarka, materiały reklamowe i promocyjne,

  • Samochód służbowy,

  • Karta paliwowa o wartości 1000 pln,

  • Współpraca w trybie home office,

  • Gwarantowany pakiet szkoleń startowych + opieka mentora przez 3 pierwsze m-ce współpracy,

  • Umowa B2B,

  • Branża niezależna od rozwoju pandemii Covid-19,

AUXILIA S.A.

Auxilia S.A. (www.auxilia.pl) to lider rynku odszkodowań komunikacyjnych w Polsce, który funkcjonuje z sukcesami już od 18 lat, a na Giełdzie Papierów Wartościowych notowany jest od 5 lat. W skład naszej Grupy Kapitałowej wchodzi Kancelaria Prawna Lexbridge (www.lexbridge.pl).

Firma starannie dobiera współpracowników do swego grona i zatrudnia tylko najlepszych, którym udziela szerokiego wsparcia w osiąganiu celów sprzedażowych. Obecnie poszukujemy przedsiębiorczego i kochającego sprzedaż kandydata do rozbudowywanego Działu Sprzedaży na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za sprzedaż własną, a po 3 m-cach współpracy rozpocznie budowę 2-3 osobowego zespołu sprzedażowego w południowo-wschodniej Polsce

Przewiń do profilu firmy