Oferta pracy

Kierownik Regionalny Sprzedaży

AGATA Spółka Akcyjna

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne wsparcie działania podległych salonów;

  • Przeprowadzanie audytów operacyjnych;

  • Konsekwentna realizacja celów biznesowych;

  • Stałe zwiększanie efektywności biznesowej podległych salonów;

  • Kontrola realizacji wskaźników KPI;

  • Dbanie o rozwój kompetencji zawodowych podległych pracowników;

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji ze wszystkimi strukturami Firmy;

  • Obszar działania: Cała Polska.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe poparte sukcesami i referencjami (co najmniej 5 lat na stanowisku menedżerskim w branży handlowej);

  • Wyższe wykształcenie (preferowane zarządzanie, ekonomia);

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zespołem: skuteczne budowanie zespołu, integracja zespołu wokół wspólnych celów sprzedażowych i jakościowych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Gotowość do pracy w środowisku pełnym wyzwań;

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • system wdrożenia pracownika

  • pakiet sportowy Medicover Sport

  • wczasy pod gruszą

  • bonus Bożonarodzeniowy

  • zniżki pracownicze

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.