Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny Sprzedaży

Vertex S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wytyczonych planów sprzedaży na podległym terenie

  • pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z Klientami

  • wsparcie techniczne

  • aktywne promowanie marki i produktów firmy

  • monitorowanie działań konkurencji

  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie ( wyższe będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • prawo jazdy kat „B”

  • znajomość branży okiennej będzie dodatkowym atutem,

  • wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników (część stała + premia)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • pakiet szkoleń przygotowawczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Vertex S.A.

Vertex S.A. producent osłon okiennych z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach od 1994 roku produkuje żaluzje, rolety, markizy, moskitiery i inne produkty osłonowe na rynek krajowy oraz zagraniczny. Od 2019 roku należymy do Grupy Wistil. www.vertex.pl

Przewiń do profilu firmy