Oferta pracy

Kierownik Regionalny Sprzedaży

Grupa Śnieżka

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży oraz kontakt z kluczowymi klientami na podległym regionie województw: lubuskie, pomorskie, zachodniopomorskie, cześć warmińsko-mazurskiego

  • Realizacja strategii sprzedaży, celów sprzedażowych oraz założeń biznesowych w kanale sprzedaży Rynku Niezależnego

  • Analizowanie działalności powierzonych klientów w celu identyfikowania ich potrzeb i proponowania rozwiązań

  • Odpowiedzialność za zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych (4FTE), zarządzanie talentami, wiedzą oraz rozwojem kompetencji

  • Motywowanie i wspieranie przedstawicieli handlowych w realizacji zadań sprzedażowych

  • Monitorowanie pracy zespołu, realizowanie wspólnych wizyt handlowych u Klientów

  • Udział w procesach planowania oraz realizacji procesów sprzedaży

  • Koordynacja działań związanych z przygotowaniem aktywności sprzedażowych

  • Wprowadzanie narzędzi sprzedaży mających na celu wzrost udziałów sprzedaży u powierzonych klientów

  • Opracowywanie raportów, prezentacji, wniosków ze zrealizowanych działań

  • Współtworzenie i rozwój procesów firmy w których uczestniczy dział sprzedaży Rynku Niezależnego

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie i możesz pochwalić się bogatym doświadczeniem w sprzedaży na rynku z minimum 2 szczeblami dystrybucji

  • Masz co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych

  • Jesteś ukierunkowana/y na własny rozwój, a jednocześnie potrafisz identyfikować i pracować nad indywidualnym rozwojem osób w Twoim zespole

  • Potrafisz działać wielozadaniowo i z łatwością przychodzi Ci zaadaptować się do zmian

  • Tworzysz kulturę szacunku, odpowiedzialności i zaangażowania

  • Cechuje Cię otwartość, empatyczność i wysoki poziom inteligencji emocjonalnej

  • Wiesz jak wskazać drogę i działasz tak, aby inni chcieli nią podążać

  • Charakteryzujesz się otwartym, przejrzystym i zrozumiałym stylem komunikacji

  • Potrafisz interpretować dane i fakty, a wnioski konwertować w plany działań

  • Znasz podstawowe zasady merchandisingu

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do pracy mobilnej

To oferujemy

  • Umowę o współpracy marketingowej w miejscu pełnym pasji do barw

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Platformę benefitową w której masz dostęp do m.in. kart multisport, ofert kulturalnych, rezerwacji noclegów w Polsce i wycieczek zagranicznych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Zaaplikuj i daj się poznać!

Tym samym informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy