Oferta pracy

Kierownik Regionalny Stokrotka Express

Stokrotka Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obszar pracy: woj. podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Organizacja i nadzór nad nowo otwieranymi placówkami

  • Kontrola standardów Stokrotki w podległych sklepach

  • Rekrutacja Partnerów Stokrotka Express

  • Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania sklepów na podległym terenie

  • Wdrażanie i nadzór nad działaniami mającymi na celu osiągnięcie wyznaczonych celów, wyników sprzedaży oraz wyników jakościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu siecią handlową.

  • Umiejętność kierowania zespołem rozproszonym

  • Orientacja na wynik

  • Inicjatywa, odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Umowę o pracę na zastępstwo

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia

„Stokrotka express” to nowa formuła sklepu convenience na miarę potrzeb i wymagań dzisiejszego konsumenta. Staranny dobór asortymentu, nowoczesna i funkcjonalna technologia sklepu, dodatkowe usługi oraz profesjonalna jakość obsługi są gwarancją udanych zakupów i pełnej satysfakcji naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy