Ta oferta pracy jest nieaktualna od 297 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2018-01-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Region: świętokrzyskie
    Teren działania cała Polska

    Zadania:

    • Realizacja założonych wyników sprzedaży na podległym terenie.
    • Koordynacja procesu otwarcia Sklepów od strony handlowej i organizacyjnej
    • Zarządzanie zespołami w podległych Sklepach
    • Utrzymanie standardów sieci sklepów w Regionie.
    • Implementacja strategii firmy na podległym terenie.

    Cechy i umiejętności:

    • Doświadczenie w zarządzaniu regionem w sieci sprzedaży detalicznej.
    • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętność zarządzania zespołem o rozproszonej strukturze.
    • Doświadczenia we wdrażaniu standardów operacyjnych
    • Chęć do tworzenia i rozwoju nowej organizacji.
    • Elastyczność, otwartości oraz samodzielności w proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
    • Gotowość do częstych podróży służbowych.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudniamy na umowę o pracę.
    • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
    • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
    • Dajemy narzędzia pracy – komputer, telefon, samochód służbowy.
    • Monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez spotkania, konferencje itp.
    • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki.
    • Najlepszym przedstawiamy opcje awansu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.