Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy międzynarodową firmą, istniejącą na rynku polskim od ponad 20 lat. Naszym głównym profilem działalności jest dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego na rynku nowoczesnym (DIY, FMCG).

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Region pracy: woj. Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Podlaskie, Mazowieckie

    top

    Zadania na stanowisku:

    • obsługa Klientów sieciowych i hurtowych
    • poszukiwanie nowych odbiorców oraz budowanie dobrych relacji z Klientami
    • badanie konkurencji i zbieranie informacji z rynku
    • dbałość o ekspozycję towaru oraz jego prezentację w sieciach handlowych
    • realizacja założonych planów sprzedaży i rozwój działalności handlowej w podległym regionie

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • co najmniej średnie wykształcenie
    • dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi w branży budowlanej
    • znajomość branży elektroinstalacyjnej lub budowlanej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • samodzielną i odpowiedzialną funkcję
    • wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od efektów pracy
    • samochód służbowy
    • pakiet benefitów (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne)
    • telefon służbowy, tablet
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
    pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Duwi International sp. z o.o. z
    siedzibą w Bieruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,
    poz. 922)”.

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
    przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Duwi International sp. z o.o. z siedzibą w Bieruniu przy ul. Ekonomicznej
    20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
    poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz
    aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom
    bottom2