Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

GPoland Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie stałego nadzoru nad podległymi Salonami Sprzedaży i kontrolowanie przebiegu ich działań

  • Kontrola standardu obsługi klienta w podległych Salonach Sprzedaży, oraz standardów Visual Merchandisingu

  • Odpowiedzialność za realizację budżetów sprzedaży, oraz wskaźników KPI

  • Systematyczne wizytacje podległych Salonów Sprzedaży

  • Udzielanie systematycznego feedbacku, oraz motywowanie i rozwój podległych pracowników

  • Monitorowanie rynku poprzez systematyczną analizę działań konkurencji

  • Analizowanie bieżących potrzeb klientów Salonów Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (lub na stanowisku Kierownika Sklepu)

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

  • Znajomość Pakietu MS Office

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z markami Premium

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet medyczny Allianz

  • Możliwość nauki języka włoskiego

G.POLAND - wyłączny agent kilkudziesięciu marek odzieżowych z sektora Premium na rynku polskim zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik Regionalny

Przewiń do profilu firmy