Oferta pracy

Kierownik Regionalny

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaniem zespołemi kierowników, inspektorów, koordynatorów.

  • Sprawdzanie poziomu bezpieczeństwa obiektów oraz rekomendacja działań podnoszących poziom bezpieczeństwa.

  • Zdefiniowanie i analiza wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń.

  • Sprawdzenie efektywności działań służb ochrony.

  • Prowadzenie i tworzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem obiektami handlowymi.

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Kontrahentami nadzorowanych obiektów oraz stały nadzór nad prawidłową realizacją usługi.

  • Składanie bieżących raportów do Centrali.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami ochrony.

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu prowadzenia audytów / analiz bezpieczeństwa obiektów handlowych.

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientem.

  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń i oceny ryzyka.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery z renomowaną ogólnopolską firmą

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i awans w strukturach firmy.

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy.