Oferta pracy

Kierownik Regionalny

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zrządzanie zespołem.

  • Koordynowanie funkcjonowania podległych jednostek terenowych.

  • Kontrole wewnętrzne stosowania procedur.

  • Zarządzanie działalnością operacyjną.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Kontakt z klientem kluczowym.

  • Częste wyjazdy służbowe na terenie kraju.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

  • Umiejętność delegowania zadań i weryfikacji ich wykonania.

  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń.

  • Umiejętność utrzymania pozytywnych relacji z klientem.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży Security.

To oferujemy

  • Zapewniamy odpowiednie szkolenie i wdrożenie w stanowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy.

  • Dostęp na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.

  • Kurs języka angielskiego dofinansowany przez pracodawcę.

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy