Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

NOVI DYSTRYBUCJA SPÓŁKA SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Novi Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. to dystrybutor na terenie Polski produktów firmy Ritter Sport, Isostar, Fazer, Borges, Schwartau, TATA
oraz Piasten i Felfoldi.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy na www.novi.net.pl

Opis stanowiska:

- zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli

-budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy na podległym obszarze (woj. pomorskie, woj. zachodnio-pomorskie, woj. wielkopolskie, woj.kujawsko-pomorskie)

- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

- przygotowanie ofert handlowych

- monitorowanie i analiza danych sprzedażowych

- prowadzenie negocjacji handlowych

- zarządzenie budżetem i materiałami POS

Wymagania:

  • - doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

    - doświadczenie w branży FMCG mile widziane

    - znajomość rynku detalicznego w podległym obszarze

    - wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, interpersonalne

    - zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

    - dobra znajomość pakietu MS Office

    - prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawę + premię)
  • Narzędzia pracy – samochód, telefon służbowy, urządzenie mobilne do realizowania zadań sprzedażowych
  • Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami
  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne