Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

Briju 1920 Limited

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji planów, monitorowanie poziomu sprzedaży

  • Motywowanie podległego zespołu sprzedawców, aktywny rozwój sieci sprzedaży

  • Prowadzenie spotkań, szkoleń merytorycznych i sprzedażowych dla pośredników

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia merytorycznego, udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktowej

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz pomoc przy opracowywaniu ofert przez sieć sprzedaży

  • Monitorowanie standardu obsługi klienta przez sieć sprzedaży

  • Wsparcie przy otwarciach nowych salonów

  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym ( o podobnym zakresie pełnionych obowiązków)

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności menadżerskich

  • Umiejętności analitycznych – praca na KPI

  • Konsekwencji w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Samodzielności, inicjatywy i doskonałej organizacji pracy

  • Wysokich kompetencji interpersonalnych

  • Wysokiej świadomości kosztowej

  • Dużej dyspozycyjności i zaangażowania

  • Etyki w działaniu

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office

  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodu (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)

  • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Ilość wakatów:

Ilość wakatów zależna od regionu