Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie wszelkimi działaniami operacyjnymi w podległym regionie w sposób umożliwiający osiągnięcie ambitnych celów ilościowych i jakościowych

  • Kreowanie dobrych relacji z partnerami zarządzającymi stacjami paliw, skutkujące zbudowaniem zgranego i zaangażowanego zespołu

  • Aktywne rozwijanie sprzedaży paliw, towarów sklepowych i usług na podległych stacjach

  • Analiza i optymalizacja parametrów kosztowych nadzorowanych stacji

  • Przygotowywanie prognoz dotyczących sprzedaży i kosztów operacyjnych,

  • Bieżące monitorowanie trendów rynkowych oraz inicjowanie działań zwiększających efektywność każdej stacji

  • Szkolenie pracowników stacji w oparciu o dostępne materiały, wiedzę, doświadczenie oraz własny przykład

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży sprzedaży detalicznej

  • Sukcesy w zarządzaniu punktami sprzedaży detalicznej lub gastronomicznymi

  • Pracowitość, zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność zarządzania ludźmi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną

  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów pracowniczych

  • Narzędzia pracy (w tym m.in. samochód służbowy, telefon. laptop)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK REGIONALNY

Manager odpowiedzialny za efektywne zarządzanie stacjami paliw AMIC Energy zlokalizowanymi na terenie województw dolnośląskie, opolskie w celu stałego zwiększenia ich dochodowości oraz satysfakcji klientów.

Przewiń do profilu firmy