Oferta pracy

Kierownik Regionalny

Stefczyk Finanse

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

U NAS BĘDZIESZ:

• kompleksowo zarządzał/ła podległą siecią placówek,

• realizował/ła miesięczne cele sprzedażowe,

• raportował/ła i analizował/ła wyniki sprzedaży,

• podejmował/ła działania podnoszące efektywność sprzedaży,

• realizował/ła działania z zakresu polityki personalnej,

• tworzył/ła pozytywną atmosfery pracy,

• wspierał/ła merytorycznie oraz rozwijał/ła kompetencje pracowników.

Nasze wymagania

CZEKAMY NA CIEBIE, JEŚLI:

• 2 lata z sukcesami zarządzałeś(-aś) zespołem sprzedażowym w strukturze rozproszonej,

• ponad 3 lata sprzedawałeś(-aś) produkty finansowe,

• jesteś gotowy(-a) do pracy mobilnej,

• masz wykształcenie wyższe,

• konsekwentnie dążysz do wyznaczonego celu,

• monitorujesz trendy rynkowe w branży finansowej,

• jesteś samodzielny(-a) i dobrze zorganizowany(-a),

• kreujesz pozytywne relacje,

• skutecznie motywujesz zespół i stale go rozwijasz.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Dostęp do atrakcyjnego systemu premiowego

  • Wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera Wdrożeniowego

  • Kompleksowe szkolenia w miejscu pracy

  • Możliwość udziału w konkursach sprzedażowych

  • Przejrzystą ścieżkę awansu

  • Przyjaźnie na całe życie

  • Podstawowe narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy