Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny - Zastępca Dyrektora Handlowego

rekrutacje.com.pl Robert Lizak

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Wielooddziałowa firma, lider w sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych w regionie Małopolski, Akcjonariusz Polskich Składów Budowlanych, zatrudniająca ponad 100 osób w swoich sklepach i hurtowniach budowlanych, zaopatrująca klientów detalicznych i wykonawców, do Biura Zarządu w Bochni poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Kierownik Regionalny.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie polityki sprzedaży w oddziałach firmy, nadzór nad realizacją celów.

  • Rekrutacja i wdrażanie pracowników w oddziałach.

  • Raportowanie i analizowanie wyników sprzedaży, współczynników rotacji towarów i innych wskaźników biznesowych w oddziałach.

  • Współpraca z Zarządem firmy w zakresie planowania i realizacji rozwoju firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi, w odpowiedzialności za budżet, za realizację celów finansowych.

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną i różnorodną strukturą sprzedaży (sklepy, hurtownie, przedstawiciele handlowi).

  • Dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na cele.

  • Umiejętności interpersonalne, osobowość lidera, zdolność budowania i motywowania zespołów.

  • Umiejętność obsługi komputera i narzędzi analitycznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + premia).

  • Narzędzia (samochód służbowy, telefon, laptop).

  • Doskonałe warunki pracy dla osób zorientowanych na rozwój (stanowisko ma charakter rozwojowy).

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.