Ta oferta pracy jest nieaktualna od 272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionalny Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PLUSBIZNES.PL SP. Z O.O.

    Jesteśmy polskim podmiotem wyspecjalizowanym w pozyskiwaniu finansowania (faktoring, kredyt, pożyczka, leasing) dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób fizycznych. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Region: pomorskie

    ZADANIA:

    • Koordynacja współpracy z siecią pośredników finansowych na podległym obszarze
    • Pozyskiwanie nowych pośredników na podległym obszarze
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych produktów
    • Współuczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju firmy
    • Optymalizacja procesów wewnątrz firmy

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
    • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu
    • Entuzjazm i zaangażowanie
    • Poszukiwanie nowych, skutecznych rozwiązań mających na celu poprawianie efektywności
    • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w budowaniu sieci pośredników finansowych
    • Mile widziana dobra znajomość specyfiki rynku produktów i usług finansowych
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Pracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (system premiowy)
    • Bardzo ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Przyjazną atmosferę i  warunki pracy
    • Narzędzia pracy: telefon
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PLUSBIZNES.PL z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PLUSBIZNES.PL z siedzibą we  Wrocławiu przy ul. Polarna 2A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.