Oferta pracy

Kierownik Regionalnych Projektów IT (kraje CEE)

AllianzO firmie

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Kierownik Projektów IT dołączy do zespołu opiekującego się krajami Europy Środkowo–Wschodniej (CEE), którego m.in. zadaniem jest pomoc we wdrażaniu projektów IT w tych krajach.

W codziennej pracy będziesz odpowiedzialny/na za koordynacje prac, monitorowanie postępów i pomoc w rozwiązywaniu problemów poszczególnych projektów w krajach CEE.

Celem projektów jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych zarówno biznesowych jak i technicznych, digitalizacja procesów obsługowych, wsparcie i rozwój sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac w regionalnych projektach IT,

  • ustanowienie odpowiednich mechanizmów monitorowania i raportowania,

  • pomaganie w zdefiniowaniu zakresu i celów projektu,

  • pomaganie w tworzeniu planów projektów IT,

  • zarządzanie zależnościami pomiędzy strumieniami w projektach,

  • raportowanie statusu prac,

  • zapewnienie terminowej realizacji projektów w ramach wymaganego zakresu,

  • zarządzanie ryzykiem projektowym,

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,

  • analizowanie świadczonych usług IT w regionie i zdefiniowanie scenariuszy optymalizacji w ramach ścisłej współpracy z innymi krajami Europy Środkowo-Wschodniej,

  • zdefiniowanie niezbędnych mierników jakości do monitorowania realizacji scenariuszy optymalizacji,

  • budowanie i rozwijanie społeczności IT w ramach regionu,

  • współpraca z Grupą Allianz w zakresie zbierania wymagań Grupy.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość metodyk projektowych zwinnych i tradycyjnych,

  • umiejętność prowadzenia analiz i projektowania procesów biznesowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu projektowego, umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

  • asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu – w tym umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

  • mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • waterfall

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń,

  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie NNW, grupowe ubezpieczenie na życie,

  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz,

  • udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,

  • bezpłatne kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego,

  • bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej LinkedIn Learning,

  • możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne