Kierownik regionu Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Afryki

PassionHRO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, lidera na rynku w produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Działania handlowe:
    • współtworzenie strategii handlowej na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Afryki
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach Ameryki Północnej i Południowej
    • wsparcie sprzedaży na rynkach Azji i Afryki
    • aktywne wsparcie marketingowe dystrybutorów
    • współpraca z zespołem sprzedażowym dystrybutorów
    • realizacja planów sprzedażowych
    • tworzenie ofert, negocjacje z potencjalnymi klientami
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla klientów
    • analiza działań konkurencji
    • prezentowanie firmy na targach i eventach branżowych
    • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
Dodatkowo: przygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz nadzór nad merytoryczną realizacją zamówień eksportowych, rejestracja produktów firmy na rynkach zagranicznych
  • Zarządzanie zespołem:
    • nadzór nad realizacją zadań podległych pracowników
    • ustalenie planów sprzedaży członkom zespołu
    • kontrola i egzekwowanie zadań zleconych członkom zespołu
    • prowadzenie rekrutacji w obrębie działu
    • współpraca ze wszystkimi członkami zespołu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w handlu zagranicznym na rynkach poza Europą
  • doświadczeniu w zarządzaniu zespołem rozproszonym
  • wiedza z zakresu marketingu pozwalająca na wsparcie dystrybutorów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży agro
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rolnicze, ogrodnicze, przyrodnicze)
  • znajomość innych języków obcych

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym
  • samochód służbowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administrator

Administratorem danych osobowych jest Izabela Ulatowska – Bierlet prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą PassionHR, z głównym miejscem prowadzenia działalności w Olkuszu przy ul. Witosa 1/12 w Olkuszu (kod pocztowy: 32-300),
NIP 6371917078 e-mail: [email protected], telefon kontaktowy: 735 038 317

Źródło danych

Dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie za pomocą jednego z kanałów rekrutacyjnych (e-mail, portale z ogłoszeniami o pracę, strona internetowa passionhr.pl, Messenger, Linkedin).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy