Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu

  • Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, pomorskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ŚWIAT PRASY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.a. to sieć saloników prasowych posiadająca ponad 150 własnych placówek handlowych pod marką ŚWIAT PRASY.

    Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z Gdańska i najbliższej okolicy na stanowisko:

    KIEROWNIK REGIONU

    Obszar działania: województwo pomorskie

    Zadania:

    • otwieranie nowych sklepów,
    • koordynowanie prawidłowego funkcjonowania podległych placówek handlowych,
    • kontrolowanie i analizowanie wyników sprzedaży oraz rotacji towarów,
    • monitorowanie i maksymalizacja planów sprzedażowych i standardów merchandisingowych,
    • kontrolowanie stanów magazynowych poszczególnych sklepów,
    • wsparcie w zakresie rozwiązywania pojawiających się problemów w sposób zgodny z ustalonymi standardami,
    • sporządzanie analiz i raportów,
    • bieżąca współpraca z agentami salonów prasowych.

    Wymagania:

    • wymagane doświadczenie w branży prasowej,
    • pełna dyspozycyjność i gotowość podróżowania po kraju,
    • etyka i wiarygodność w działaniu,
    • rozwinięte umiejętności przywódcze,
    • komunikatywność, operatywność i zaangażowanie,
    • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów,
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • wykształcenie minimum średnie,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o wysokich standardach,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, notebook).

    Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pomocą:

    W przesłanych dokumentach należy umieścić następującą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.)”.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.