Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Ogólnopolska firma działająca w sektorze usług utrzymania czystości, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • nadzór operacyjny nad obiektami
    • przeprowadzanie rekrutacji
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • zarządzanie podległym zespołem
    • szkolenie podległych pracowników
    • kontrola jakości i kosztów

    Wymagania:

    • znajomość branży i doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się świadczeniem usług utrzymania czystości
    • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
    • komunikatywność i umiejętność współpracy
    • dyspozycyjność
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
    • umiejętność obsługi komputera (Excel, Outlook)
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • samodzielne stanowisko w miłej atmosferze pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia do pracy
    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej