Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu - Doradca Handlowy

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agro-Kombi Spółka z o.o.

    wyłączny importer innowacyjnej i kompleksowej gamy produktów AKRA
    - austriackiego producenta nawozów, poszukuje zainteresowanych na stanowisko:

    Region: lubuskie

    Opis stanowiska:

    Jeśli osiąganie sukcesów sprawia Ci przyjemność, lubisz kontakt z ludźmi, masz dar przekonywania, znasz specyfikę rynku rolniczego, jesteś optymistą i masz energię do działania - dołącz do naszego zespołu expertów z pasją!

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o pozytywne relacje z już istniejącymi klientami firmy
    • realizowanie powierzonych zadań
    • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
    • pozyskiwanie informacji o rynku i raportowanie
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe rolnicze
    • staż pracy w branży rolniczej nie mniej niż 2 lata
    • umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
    • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • biegła znajomość zagadnień związanych z produkcją rolną, dobra znajomość rynku
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziani kandydaci posiadający własne gospodarstwo rolne lub prowadzący własną działalność
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • dostęp do najnowszych i sprawdzonych technologii w rolnictwie
    • pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."