Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu ds. Handlu Kanału Nowoczesnego

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Zakład Branży Mięsnej zatrudni:

    Obowiązki:

    • Rozwój sprzedaży w kanale nowoczesnym;
    • Negocjowanie umów (warunków) handlowych w ramach przyjętej strategii i nadzór nad jej zawarciem;
    • Nadzór nad wdrażaniem akcji promocyjnych i marketingowych w kanale nowoczesnym;
    • Analizowanie sprzedaży, rynku i konkurencji;
    • Kontrola działań i kosztów podległych pracowników;
    • Przygotowanie i wdrożenie strategii sprzedażowej;
    • Utrzymywanie ścisłych i systematycznych kontaktów z klientami.

    Wymagania:

    • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie z branży mięsnej;
    • Znajomość narzędzi marketingowych i technik sprzedaży;
    • Dyspozycyjność;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
    • Mieszkanie i samochód służbowy;
    • Szerokie możliwości rozwoju;
    • Bezpośredni wpływ na strategię firmy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV poprzez przycisk:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )"