Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionu ds. Inwestycji

GEZE Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne dla architektów i inwestorów

  • cykliczne odwiedziny pracowni projektowych w swoim regionie

  • cykliczne odwiedziny budów w swoim regionie

  • prowadzenie bazy danych obiektów w CRM/C4C

  • organizacja szkoleń i seminariów

  • opracowywanie rysunków technicznych w programie AutoCAD

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programu AutoCAD

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość współpracy z największymi biurami projektowymi w Polsce przy najbardziej prestiżowych projektach

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samochód, komputer i telefon służbowy

  • pracę w przyjaznym i pomocnym zespole

  • możliwość uczestnictwa w wyjazdach integracyjnych i konferencjach

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

GEZE Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką niemieckiej firmy GEZE GmbH. Jesteśmy wiodącym producentem systemów okuć do drzwi i okien, a także wyposażenia dróg ewakuacyjnych. Oferujemy szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne (karuzelowe, przesuwne, rozwierane), samozamykacze, siłowniki do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), urządzenia do

przewietrzania i systemy zabezpieczeń. Jesteśmy liderem w automatyzacji budynków.

Przewiń do profilu firmy