Oferta pracy

Kierownik Regionu

EXPERT sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Expert Sp. z o.o. - lider na rynku usług Home Delivery szuka osób na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii rozwoju regionu, rozwijanie kompetencji w podległym zespole, tworzenie i koordynację procedur operacyjnych.

Zadania:

  • zarządzanie oddziałami firmy w podległym regionie
  • bieżące monitorowanie realizacji celów biznesowych
  • rozwijanie standardów jakościowych i operacyjnych w podległych rejonach
  • zarządzanie personelem - rozwój oraz motywowanie pracowników, wyznaczanie celów, rozliczanie efektów pracy
  • rekrutacja odpowiedniej kadry kierowniczej i pracowniczej
  • budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami firmy
  • identyfikacja nowych możliwości biznesowych w zarządzanym regionie

Oczekiwania wobec kandydata:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży usługowej
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • ambicja i nastawienie na realizację celów
  • doskonałe umiejętności w zakresie budowania i utrzymywania relacji
  • zdolność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • gotowość do podejmowania wyzwań oraz samodzielność
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętność i swoboda w prowadzeniu spotkań i prezentacjii
  • nastawienie na pracę zespołową, umiejętność koordynacji projektów

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub w oparciu o kontrakt
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy
  • świetną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy