Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kierownik Regionu Gdańsk Północ
    Miejsce pracy: Trójmiasto

    Powiat: słupski, chojnicki, człuchowski, lęborski, wejherowski, pucki

    Twoje przyszłe zadania:

    • Aktywne poszukiwanie nowych oraz utrzymywanie już istniejących relacji z Partnerami Agencyjnymi na terenie północnej części Polski;
    • Realizacja założeń sprzedażowych;
    • Cykliczne prezentowanie efektów przeprowadzonych działań na portfelu w zarządzanym regionie;
    • Odpowiedzialność za rentowność biznesu w podległym regionie;
    • Kreowanie i wdrażanie nowych inicjatyw;
    • Dbanie o kompletność dokumentacji nowych, zgłaszanych Partnerów Agencyjnych;
    • Budowanie pozytywnego wizerunki firmy.

    Umiejętności, których szukamy:

    • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenia w zarządzaniu współpracą Agentów Ubezpieczeniowych;
    • Umiejętności budowania strategii oraz długoterminowych działań w oparciu o dostępne dane i długoterminowe cele;
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
    • Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych;
    • Wykształcenia min. średniego;
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku, będącej najbardziej rozpoznawalną marką ubezpieczeniową na świecie;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Rozwój umiejętności i kompetencji poprzez udział w procesie zmiany kulturowej;
    • Realizację projektów i celów w środowisku biznesowym nastawionym na innowacyjność i zwinność;
    • Pakiet socjalny i benefity dostosowane do Twoich potrzeb –Zniżki na produkty AXA (ubezpieczenia samochodowe, turystyczne, mieszkaniowe, NNW;
    • Możliwość szkolenia i pracy w oparciu o metodyki SCRUM i DESIGN THINKING;
    • Partnerskie relacje, oraz serdeczną i koleżeńską atmosferę pracy;
    • Otwartą i bezpośrednią komunikację nastawioną na wspólne rozwiązywanie problemów;
    • Możliwość dzielenia pasji w ramach istniejących 10 AXA Klubów.

    Poszukujemy właśnie Ciebie!

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    bottom