Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionu

FEDERACJA NIEPUBLICZNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii rozwoju sieci szkół PASCAL.

  • Nadzór nad podległymi oddziałami szkół w Polsce.

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w podległych oddziałach

  • Nadzór nad działami marketingowymi na powierzonym terenie.

  • Raportowanie wyników pracy bezpośrednio do zarządu firmy.

  • Współpraca z działem rozwoju i rejestracji szkół.

  • Kontrola dokumentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kontaktach B2B.

  • Nienaganna kultura osobista.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe.

  • Doświadczenie w kontaktach z instytucjami państwowymi i urzędami.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dotrzymywanie założonych terminów.

  • Doświadczenie w redagowaniu pism i korespondencji urzędowej.

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Monitorowanie konkurencji i lokalnego rynku usług edukacyjnych.

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych i samodzielnych projektów

  • Umowę o pracę plus system premiowania

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego

  • Dobrą atmosferę

  • Szkolenia

Ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych PASCAL, w związku z dynamicznym rozwojem placówek w całej Polsce, poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator Regionu

Rejon Woj. Dolnośląskie i Wielkopolskie