Kierownik regionu / Kierownik oddziału

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 03.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Draftel Sp z o.o. SKA wiodący dostawca elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia obejmujących segmenty: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów kontroli dostępu oraz pozostałych systemów (dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów audio i wideodomofonowych itp.).

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres zadań:

    • praca w ramach regionu przypisanego do oddziału
    • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi partnerami i pozyskiwanie nowych klientów w obszarze inwestycji
    • nawiązywanie i utrzymywanie wysokiego poziomu relacji i współpracy handlowej z firmami wykonawczymi, generalnymi wykonawcami i inwestorami
    • sporządzanie ofert handlowych
    • doradztwo techniczne

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze inwestycji, znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego
    • doświadczenie w pozyskiwanie klientów inwestycyjnych
    • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktów handlowych
    • umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
    • dobra organizacja pracy własnej
    • aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

    Co od nas:

    • praca w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
    • wsparcie działu projektowego i technicznego
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
    • szkolenia produktowe
    • samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.