Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ventia Sp. z o.o. – wiodący dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) w segmencie rynku B2B oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: KomfoventDantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Kierownik Regionu - woj. małopolskie
    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA

    • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, jak również pozostałych marek i produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu (woj. Małopolskie)
    • Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych, lokalnych dystrybutorów, projektantów oraz biur projektowych HVAC,
    • Doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Budowanie trwałych relacji z kontrahentami,
    • Monitorowanie działań konkurencji oraz koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie.

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych,
    • Wykształcenie techniczne, preferowane specjalizacje: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
    • Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    OFERUJEMY

    • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
    • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
    • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
    • Prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ventia Sp.o z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ventia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowej 121A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.