Oferta pracy

Kierownik Regionu

Schiever Polska Sp z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz wsparcie sieci sklepów w podległym rejonie,

  • kontakt z centralą firmy oraz współpraca z działami wspierającymi sprzedaż,

  • analiza oraz monitoring wskaźników sprzedażowych,

  • współpraca z osobami zarządzającymi w celu rozwiązywania bieżących problemów,

  • kontrola i weryfikacja obowiązujących procedur w podległych sklepach,

  • budowanie długofalowych planów sprzedażowych w podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w branży retail, w tym zarządzanie sklepem i kilkoma sklepami,

  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu,

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania i negocjowania,

  • kreatywność i elastyczność,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - miejsce pracy to cała Polska.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wdrożenie na stanowisko pracy,

  • premie roczne uzależnione od wyników Twojej pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

  • atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,

  • udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.