Oferta pracy

Kierownik Regionu

ML DystrybucjaO firmie

8 000‐50 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Kierownik

ML System S.A to producent i dystrybutor paneli fotowoltaicznych działający od 2007 roku. Na polskim rynku jest jednym z pionierów, którego zakresem działania jest energia fotowoltaiczna. Produkcja energii elektrycznej przez panele fotowoltaiczne jest wciąż młodą technologią, dlatego ML System to firma innowacyjna. Oferujemy projektowanie i wdrażanie systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budynkami (BIPV). Jako jedyni w Polsce pośród firm komercyjnych prowadzimy własne badania, tworzymy prototypy ogniw fotowoltaicznych i badamy nowe materiały, które można wykorzystać w ich budowie.

ML Dystrybucja to najwiekszy kanał sprzedażowy w którego w skład wchodzą eksperci do spraw obsługi klienta biznesowego oraz indywidualnego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

na województwa: łódzkie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrążenie do pracy nowych członków zespołu,
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy,
  • Promowanie produktów oraz usług z oferty firmy,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży,
  • Dobrej znajomości pakietu MS office,
  • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
  • Optymizmu, entuzjazmu, zapału do pracy i wysokiej kultury osobistej,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się przyszłościowo firmie,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Dostęp do profesjonalnego systemu pracy offline i online,
  • Wsparcie marketingowe i merytoryczne,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy agencyjnej lub kontraktu B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy