Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firma Kandy, producent nadzień termostabilnych i innych produktów dla cukiernictwa poszukuje osoby na stanowisko

    Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie rozwijanie sprzedaży oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami w przydzielonym regionie.

    Zadania

    Kierownik Regionu utrzymuje stały kontakt z dystrybutorami (hurtowniami), utrzymując i rozwijając w porozumieniu z Kierownikiem Sprzedaży sieć dystrybucji w swoim regionie. Oprócz tego odwiedza istniejących i potencjalnych klientów.
    • Bieżące realizowanie działań określone przez Kierownika ds. Sprzedaży
    • Negocjowanie warunków transakcji
    • Ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami
    • Realizacja specyficznych życzeń i zamówień klientów
    • Realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
    • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów)
    • Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy, przekazywanie prób produktów
    • Reprezentacja firmy na rynku
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach przedsiębiorstwa
    • Realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie
    • Przedstawianie uwag i życzeń klientów dotyczących produktów przedsiębiorstwa
    • Planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach

    Wymagania

    • Wykształcenie: min. średnie, licencjat lub wyższe dodatkowym atutem
    • Doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie
    • Dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
    • Samodzielność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista
    • Dobra znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Stabilną umowę i wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, komórka)
    • Szkolenia zapewniające rozwój kompetencji
    • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.