Oferta pracy

Kierownik Regionu

EWL S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

EWL S.A. - jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej. Naszą misją jest stworzenie transparentnego  rynku migracji transgranicznych przy pomocy technologii.

woj. dolnośląskie i woj. opolskie

TWOJA ROLA I OBOWIĄZKI

Kierownik Regiony w EWL S.A. odpowiada za realizację polityki firmy w regionie (woj.dolnośląskie i woj. opolskie), polegającą  na:

  • zarządzaniu regionalną strukturą operacyjną
    zarządzaniu pracą zespołu Koordynatorów
  • wdrażaniu nowych projektów i rekrutacji nowych Koordynatorów
  • kształtowaniu budżetu i odpowiedzialności za realizację założeń budżetowych w regionie
  • rozwoju podległego regionu  i umacnianie pozycji handlowej firmy
  • budowanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych z klientami i rozwijanie sprzedaży
  • udzielaniu merytorycznego wsparcia zespołowi w zakresie obsługi klienta i pracowników tymczasowych
  • zarządzaniu administracyjnym biurem, analizie wydatków i kontroli  kosztów

TWOJE DOŚWIADCZENIE

Wyślij do nas CV, jeżeli:

  • masz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w APT, związane z zarządzaniem rozproszoną strukturą operacyjną
  • umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe z Klientami i masz sukcesy we wzroście sprzedaży
  • świetnie znasz rynek rekrutacji masowych i pracy tymczasowej
  • jesteś bardzo odpowiedzialny, skutecznie pracujesz pod presją czasu, potrafisz wyznaczać priorytety i jednocześnie realizować wiele zadań
  • jesteś innowacyjny, zdecydowany i ludzie lubią z Tobą pracować
  • posiadasz prawo jazdy

NASZA OFERTA

  • aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy
  • bardzo autonomiczne stanowisko i rozwojowe, pełne wyzwań obowiązki  w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport lub platforma kafeteryjna
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy zespołem 300+ niezwykle ambitnych profesjonalistów, którzy lubią się nawzajem i z przyjemnością przychodzą do biura.

Nasze wartości to: innowacyjność, współpraca

i bycie fair.

Zmieniamy globalny rynek pracy poprzez

digitalizację procesów rekrutacji i innowacyjne podejście w rozwoju usług outsourcingu.

Mamy 30 oddziałów w 5 krajach i ciągle się rozwijamy.

  • Ponad 11 lat doświadczenia
  • Podwajamy biznes co dwa lata
  • Sieć ponad 180 partnerów w CEE, Azji i Afryce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy