Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu w branży teletechnicznej - okablowanie strukturalne

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HSC sp. z o.o.

    Firma HSC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to dystrybutor systemów okablowania strukturalnego, oprogramowania zarządzającego typu DCIM oraz specjalistycznych rozwiązań do Data Center.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych, kontaktowych osób z doświadczeniem w sprzedaży oraz ze znajomością rynku Data Center w Polsce.

    Obowiązki:

    • Promocja i sprzedaż systemu okablowania strukturalnego
    • Osiąganie założonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży
    • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych, doradztwo techniczne
    • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
    • Współpraca z inwestorami i wykonawcami lokalnymi
    • Śledzenie rynku inwestycji
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku oraz zagadnień z zakresu okablowania strukturalnego
    • Znajomość lokalnego rynku inwestycji
    • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i nawiązania długofalowej współpracy z klientem
    • Gotowość do podróży służbowych, aktualne prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Nastawienie na rozwój i realizację założonych celów
    • Inicjatywa i przedsiębiorczość

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość oprogramowania inżynierskiego, np. AutoCAD
    • Preferowane wykształcenie techniczne;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Telefon komórkowy, komputer, samochód służbowy po udanym okresie próbnym
    • Pracę typu Home Office
    • Pracę nad ciekawymi projektami w branży w firmie nastawionej na nowoczesne technologie
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę techniczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez HSC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-885, ul. Księcia Ziemowita 53 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

    HSC Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

    Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez HSC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-885, ul. Księcia Ziemowita 53 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."