Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionu / Regionalleiter

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FAST SP. Z O.O.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie oraz rozbudowa sieci dystrybucji na terytorium Niemiec
  • przygotowywanie ofert oraz negocjacje handlowe
  • prezentowanie i sprzedaż produktów oraz systemów
  • doradztwo techniczne

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • znajomość rynku materiałów budowlanych
  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela/doradcy techniczno-handlowego w branży budowlanej
  • gotowość do codziennej pracy w terenie oraz częstych wyjazdów służbowych do klientów na terytorium Niemiec
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania w miejscowościach przygranicznych w województwach: lubuskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim lub na terytorium Niemiec
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, jak również samodzielność, silna motywacja, operatywność i zdecydowanie w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Najlepszym kandydatom oferujemy pracę w młodym zespole, szkolenia, możliwość doskonalenia zawodowego w nowoczesnej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FAST SP. Z O.O.

P.W. FAST Sp. z o.o., producent systemów ociepleń oraz chemii budowlanej, firma wchodząca w skład grupy Rockwool – światowego lidera w produkcji materiałów izolacyjnych.

Kierownik Regionu / Regionalleiter, zachodniopomorskie