Kierownik Regionu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest firma działająca w branży medycznej.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Numer ref.: KR/03/2020/PZN

Miejsce pracy: Poznań, Kalisz

Twoje zadania u przyszłego pracodawcy to:

  • zarządzanie jednostkami medycznymi w podległym regionie
  • bieżące monitorowanie realizacji celów biznesowych oraz budżetów
  • optymalizacja kosztów operacyjnych w regionie
  • rozwijanie standardów jakościowych, operacyjnych oraz medycznych w podległych jednostkach
  • zarządzanie personelem – rozwój oraz motywowanie pracowników, wyznaczanie celów, rozliczanie efektów pracy
  • dobór odpowiedniej kadry kierowniczej i pracowniczej
  • koordynowanie starannego i prawidłowego wykonania umowy z NFZ
  • budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji z podmiotami współpracującymi (NFZ, szpitale)
  • identyfikacja nowych możliwości biznesowych w zarządzanym regionie

Praca na tym stanowisku czeka na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży usługowej
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu jednostkami w branży usług medycznych (mile widziane)
  • masz wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub kierunki pokrewne)
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji – min. poziom B1
  • świadomość biznesowa oraz nastawienie na realizację celów charakteryzują Twoją osobę
  • potrafisz podejmować decyzje i rozwiązywać problemy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • jesteś gotowy/a do podejmowania wyzwań oraz samodzielnego działania

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • niepowtarzalną atmosferę pracy, niekorporacyjny klimat pracy, otwarty i zgrany zespół
  • samodzielne stanowisko umożliwiające zdobycie unikalnego doświadczenia w branży medycznej
  • możliwość realnego rozwoju poprzez udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • prywatną opiekę medyczną (Enel-Med), dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość nauki j. angielskiego
  • umowę o pracę oraz narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód, laptop, telefon)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy