Kierownik Regionu (ścieżka rozwoju w kierunku Dyrektora Oddziału)

HR Level Up

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży construction, będąca częścią dużej grupy kapitałowej, która jest jednym z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania energią, ciepłem, wodą oraz gospodarki odpadowej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W cyklicznych badaniach satysfakcji pracownicy naszego Klienta wymieniając pozytywne strony bycia częścią organizacji wskazują przede wszystkim na niezależność w pracy, sprzyjająca atmosferę, bezpieczeństwo, stabilność pracy oraz bogaty pakiet socjalny (szkolenia specjalistyczne, karta sportowa, opieka medyczna, pakiety ubezpieczeniowe, bony okolicznościowe).

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie w regionie struktur biznesowych zespołu handlowego i operacyjnego

  • Rozwój sprzedaży kontraktów na usługi związane z budową między innymi sieci sanitarnych (wod-kan, ciepłownictwo, gaz)

  • Odpowiedzialność za P&L regionu

  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami oraz budowanie długofalowej współpracy

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w branży budowlanej/sanitarnej, w obszarze pozyskiwania kontraktów inwestycyjnych

  • Umiejętność zarządzania procesami sprzedaży w tym ofertowania

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem regionu/oddziału

  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i rozwoju.

  • Komunikatywność, otwartość na zmiany oraz elastyczność w działaniu

  • Silne nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Wykształcenie wyższe techniczne

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu budowy sieci ciepłowniczych i/lub wodociągowych

  • Znajomość rynku śląskiego w zakresie sieciowych prac budowlanych

Pracodawca oferuje

  • Możliwość długofalowego rozwoju w różnych obszarach (możliwa szybka ścieżka rozwoju w kierunku Dyrektora Oddziału)

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

  • Otwartość na innowacyjne pomysły i rozwiązania

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny, dofinansowanie wypoczynku)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy