Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu

  • śląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Region: śląskie
    • Opracowywanie i realizowanie strategii sprzedaży w określonym regionie kraju
    • Tworzenie  i rozbudowywanie regionalne sieci sprzedaży.
    • Dostarczanie informacji na temat sytuacji rynkowej, wyników sprzedaży, konkurencji w celu rekomendowania odpowiednich zmian wpływających na zwiększenie sprzedaży.

    Zadania:

    • Budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami dotychczasowymi i przyszłymi;
    • Wsparcie merytoryczne w ramach realizowanych umów dla klientów i współpracowników;
    • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług
    • Monitorowanie efektywności poszczególnych kanałów sprzedaży,
    • Analizowanie działania konkurencji na rynku i na tej podstawie rekomenduje zmiany w polityce sprzedaży:
    • Raportowanie na zlecenie Dyrektora Sprzedaży
    • Współpraca z innymi regionalnymi kierownikami sprzedaży w celu zwiększenia wolumenu sprzedaży poprzez wymianę informacji na temat rynku i konkurencji
    • Koordynuje i kontroluje pracę zespołu sprzedaży:
    • Szkoli i motywuje pracowników,
    • Analizuje raporty sprzedaży i rozlicza podległych menedżerów okręgowych i przedstawicieli handlowych z wykonanych zadań.
    • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w sprzedaży i/lub konsultingu usług HR, potwierdzone sukcesami,
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz bardzo duża skuteczność potwierdzona wysokimi wynikami sprzedaży,
    • Doświadczenie w zarządzana zespołem,
    • Umiejętność i planowania i zarzadzania projektem ,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
    • Umiejętność podejmowanie trafnych decyzji w warunkach stresu,
    • Zdolności negocjacyjne,
    • Umiejętność motywowanie pracowników,
    • Kreatywność i otwartość,
    • Zdolności analitycznego i strategicznego myślenia,
    • Inicjatywa i przedsiębiorczość,
    • Cykliczne szkolenia handlowe i produktowe,
    • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji, przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w realizacji celów,
    • Rozbudowany system premiowy,
    • Pakiety socjalne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.