Kierownik Regionu Sprzedaży - Kielce

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Regionu Sprzedaży

Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Operacyjne zarządzanie pracą sklepów na podległym terenie, który obejmowałby południowo-wschodnią część Polski (woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
  • Regularna analiza wyników finansowych oraz weryfikacja i ocena potencjału rynku
  • Odpowiedzialność za ustalone cele i wyniki sklepów
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży
  • Budowanie relacji i współpracy w ramach podległego zespołu i partnerami biznesowymi, wzmacnianie wizerunku marki
  • Koordynacja przekazu informacji na linii centrala - pracownicy sklepów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    mile widziane doświadczenie w branży retail
  • Mile widziani kandydaci mieszkający w okolicach Kielc, Sandomierza lub Stalowej Woli
  • Wiedza i umiejętności z zakresu analizy finansowej
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Konsekwencja w planowaniu i realizacji celów
  • Umiejętność  budowania partnerskich relacji
  • Komunikatywność i otwartość

Oferujemy?

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód)
  • Umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Fundusz Socjalny
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy