Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu Sprzedaży

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

    NOVA Centrum Edukacyjne - ogólnopolska sieć szkół ogólnokształcących i policealnych o uprawnieniach szkół publicznych oraz statusie ośrodków egzaminacyjnych OKE poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie procesem sprzedaży w Regionie
    • organizacja i nadzór nad działalnością Placówek
    • realizacja celów sprzedażowych
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań
    • budowa i rozwój efektywnego zespołu
    • rozliczanie i motywowanie Pracowników
    • wsparcie podległej kadry w realizacji celów sprzedażowych i rozwojowych
    • analiza rynku i konkurencji;

    Wymagania:

    • predyspozycje do zarządzania zespołem rozproszonym
    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność podejmowania trudnych decyzji
    • orientacja na osiąganie wyników
    • zdolność analitycznego myślenia
    • umiejętność współpracy
    • obsługa pakietu MS Office (Excel, Power Point)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • duża swoboda działania
    • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nova CE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.