Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik regionu sprzedaży

Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. sp.k.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie siecią sprzedaży zgodnie z wyznaczoną strategią

  • Realizacja planu sprzedaży w podległym regionie

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji

  • Prowadzenie szkoleń produktowych

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Bieżące raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Samodzielna organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista i asertywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Regularne szkolenia

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość wpływania na biznes oraz efekty swojej pracy

  • Realną możliwość awansu

O nas

Od ponad 20 lat jesteśmy związania z rynkiem szklarskim. Jesteśmy dystrybutorem szkła Spiegelau i Nachtmann, sztućców Mepra i Hepp oraz porcelany Villeroy&Boch i Bonna w Polsce