Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. sp.k.

    www.miszczak.biz

    Generalny dystrybutor marek Spiegelau, Mepra, Villeroy&Boch i Rosenthal w kanale HORECA

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i zarządzanie siecią sprzedaży zgodnie z wyznaczoną strategią,
    • Realizacja planu sprzedaży w podległym regionie,
    • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
    • Prowadzenie szkoleń produktowych,
    • Przygotowywanie ofert dla klientów,
    • Bieżące raportowanie pracy w systemie CRM,

    Wymagania:

    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji,
    • Gotowość do pracy w terenie,
    • Samodzielna organizacja czasu pracy,
    • Wysoka kultura osobista i asertywność,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon,
    • Regularne szkolenia,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Możliwość wpływania na biznes oraz efekty swojej pracy.

    W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez administratora – spółkę Tomasz Miszczak Tableart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu, ul. Kutrzeby 14/4 61-719 Poznań, dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”