Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionu Sprzedaży

GEALAN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej.

Chętnie nauczymy Cię obsługi maszyn oraz urządzeń do produkcji a nasz wewnętrzny trener zaopiekuje się Tobą w okresie wdrażania Cię do pracy! Rozwijamy się. Aktualnie trwa rozbudowa zakładu produkcyjnego i prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska Zachodnia

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Negocjowanie warunków handlowych;
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Efektywne planowanie, przygotowywanie, przeprowadzanie i późniejsza analiza wizyt u klientów;
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek;
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klienta;
  • opracowywanie raportów i analiz sprzedaży na zlecenie przełożonego
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowywania działań sprzedażowych i marketingowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku we współpracy z klientami B2B;
  • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizowania pracy własnej;
  • Wysokiego poziomu motywacji wewnętrznej, zorientowanie na realizację celów;
  • Zdolności do tworzenia i rozwijania kontaktów biznesowych;
  • Bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet Office), mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy (w tym samochód służbowy);
  • Pracę w systemie home office;
  • Szkolenia merytoryczne;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • SZKOLENIA
    I ROZWÓJ
  • KARTA
    SPORTOWA
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • INTEGRACJA
  • BEZPIECZNE MIEJSCE PRACY
  • KAFETERIA MY BENEFIT
 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
GEALAN Polska Sp. z o.o.
ul. Rudzka 31, 95-030 Rzgów

Kontakt telefoniczny:
42 225 21 28
534 444 790
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.gealan.pl

Ogłoszenie archiwalne