Kierownik Regionu Sprzedaży

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma ENTRA Sp. z o.o. jest producentem stolarki otworowej od prawie 30 lat. Produkując dbamy o precyzję wykonania oraz stosujemy wysokiej jakości materiały. Naszą siłę stanowią innowacyjne rozwiązania techniczne w połączeniu z uniwersalnym wzornictwem czego przykładem jest m.in. nowa kolekcja drzwi ENTRA z wykorzystaniem ościeżnicy ukrytej DISCRET.

    Obecnie z związku z dalszym rozwojem sieci sprzedaży
    poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Region: województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i zarządzanie siecią sprzedaży zgodnie z wyznaczoną strategią,
    • Realizacja planu sprzedaży w podległym regionie,
    • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
    • Prowadzenie szkoleń produktowych w salonach partnerskich,
    • Przygotowywanie ofert dla klientów,
    • Utrzymywanie standardów ekspozycyjnych w salonach w podległym regionie,
    • Bieżące raportowanie pracy w systemie CRM,
    • Region pracy: województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie.

    Wymagania:

    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji,
    • Gotowość do pracy w terenie,
    • Samodzielna organizacja czasu pracy,
    • Wysoka kultura osobista i asertywność,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów premium.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Karta Multisport,
    • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Możliwość wpływania na biznes oraz efekty swojej pracy.

    Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz aktualne zdjęcie oraz zgodę na proszę przesyłać klikając przycisk Aplikuj.