Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionu Sprzedaży

Entra Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie siecią sprzedaży zgodnie ze strategią firmy,

  • Realizacja planów sprzedaży w podległym regionie,

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,

  • Prowadzenie szkoleń produktowych w salonach partnerskich,

  • Przygotowywanie ofert dla klientów,

  • Utrzymywanie standardów ekspozycyjnych w salonach w podległym regionie,

  • Bieżące raportowanie pracy w systemie CRM,

  • Region pracy: zachodni – województwo mazowieckie, podlaskie, lubelskie; północny – województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie,

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji,

  • Gotowość do pracy w terenie,

  • Samodzielna organizacja czasu pracy,

  • Wysoka kultura osobista i asertywność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość branży budowlanej oraz wyposażenia wnętrz,

  • Min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów premium,

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży,

  • Prywatną opiekę zdrowotną, pakiet MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma ENTRA Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów stolarki otworowej w Polsce.

Nasze marki ASILO, GRADARA, DISCRET przodują w zakresie najbardziej innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Jakość, design, bezpieczeństwo oraz zróżnicowanie rozwiązań naszych drzwi, dają olbrzymie możliwości projektantom i inwestorom znalezienia niebanalnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy