Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Regionu Sprzedaży

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa Firma z branży higienicznej poszukuje odpowiedniego
    kandydata na stanowisko:

    Region: śląskie

    Poszukujemy osoby, która będzie obsługiwać teren Górnego i Dolnego Śląska

    Opis stanowiska:

    • realizacja strategii sprzedażowej w podległym regionie;
    • zarządzanie podległym zespołem pracowników;
    • budowanie trwałych relacji z klientami rynku tradycyjnego i nowoczesnego;
    • raportowanie o wynikach sprzedaży;
    • zarządzanie budżetem regionu ( promocyjnym, rabatowym, dystrybutora).

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe;
    • kilkuletnie doświadczenie w branży FMCG;
    • umiejętność kierowania pracą podległych pracowników;
    • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku detalicznego;
    • umiejętność planowania i ustalania celów sprzedażowych;
    • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zespołu, zaangażowanie i samodzielność w działaniu;
    • bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych;
    • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office ( Excel, PowerPoint itp.);
    • prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość mobilnych systemów sprzedaży.

    Oferujemy:

    • dobre warunki finansowe;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • potrzebne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie: CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie na w/w dokumentach następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.97 Dz.U. Nr 133 poz. 883”